Motor-VS,s.r.o.

Srdečne Vás vítame!
Sme radi, že ste nás navštívili.

GOODYEAR uvedie na trh rad ekol. trojstopových vozidiel
GOODYEAR uvedie na trh rad ekol. trojstopových vozidiel

GOODYEAR uvedie na trh rad ekol. trojstopových vozidiel

Bratislava 18. mája 2016 – Spoločnosť Goodyear oznamuje, že na európsky trh uvedie nový rad ekologických trojstopových vozidiel.
Rad vozidiel skonštruovaných s cieľom maximálnej robustnosti a odolnosti zahŕňa dva modely - Goodyear e-Go 1 a Goodyear e-Go 2. Obidva sú určené na jednoduchú a dynamickú prepravu, ktorej prednosti ocenia najmä užívatelia v mestách. Obe nehlučné trojkolky Goodyear boli navrhnuté a vyrobené tak, aby užívateľom ponúkli presné riadenie a vysokú kvalitu. Môžu dosiahnuť maximálnu rýchlosť 45 km/h.
 
e-Go 1 je ľahké, jednoduché skladné a prenosné vozidlo na dopravu v stoji, zatiaľ čo e-Go 2 je stabilný, výkonný dopravný prostriedok pre sediaceho vodiča so špeciálnym systémom odpruženia, ktorý zabezpečuje dostatočne vysokú úroveň pohodlia.
 
Modely Goodyear e-Go 1 a Goodyear e-Go 2 poháňajú Li-Ion akumulátory, čo predlžuje ich životnosť. Akumulátory možno jednoducho dobíjať doma alebo vonku. Vozidlá majú dojazd 100 kilometrov.
 
Vďaka dvom predným kolesám, ktoré rozširujú záberovú plochu a pomáhajú znižovať brzdnú vzdialenosť, trojkolky Goodyear poskytujú stabilitu pri jazde. Sú inovatívne a spoľahlivé a ich kvalita zodpovedá všetkým ostatným produktom značky Goodyear.
 
Goodyear UltraGrip Performance Modely Goodyear e-Go 1 a Goodyear e-Go 2 pomáhajú zvyšovať pohyblivosť a šetria čas, peniaze i životné prostredie. Vozidlá s nulovými emisiami a bez spaľovacieho motora poháňa ekologická a ekonomická elektrická energia. Umožňujú, aby sa ľudia pri dochádzaní do práce alebo pri inej doprave vyhli zápcham v dopravných špičkách, problémom s parkovaním a platenému parkovaniu.
Trendové vozidlá Goodyear e-Go 1 a Goodyear e-Go 2 sú v duchu tradície inovácií značky Goodyear na čele „zelenej” mobility a súvisia s potrebami tých, ktorí v meste dochádzajú do práce, profesionálov i outdoorových nadšencov, ktorí chcú cestovať ekologicky.
 

Goodyear e-Go 2
 
 
Poznámky pre redaktorov:
 
Trojstopové vozidlá Goodyear budú u vybraných európskych predajcov automobilov a motocyklov v predaji od septembra 2016.
Odporúčaná maloobchodná cena e-Go 1 bude zhruba 2 995 € (81 000 Kč), e-Go 2 bude stáť približne 4 595 € (124 000 Kč).  
 
Licenciu na rad trojstopových vozidiel Goodyear v Európe vlastní Suprimmo SA.
 
O spoločnosti Suprimmo SA
Suprimmo SA je holding spoločností (JOST Group – MSA International – Kymco Europe - Absaar) s hlavnými aktivitami spojenými s trhom e-mobility a nástrojov a s distribúciou pre automobilový aftermarket. Skupina s centrálou v Luxembursku zamestnáva na celom svete 2 000 zamestnancov.
Tel.: +352 26 65 65, info@msainternational.com